Cyprealisté s. r. o.

5. února 2012 v 11:44 | Kolektiv |  Cyprealisté s.r.o.
Jsme sdružení Cyprealistů a Cyprealistologů. Byli jsme, jsme a budeme. Naše paměť sahá až na počátek světa, ovšem je poněkud děravá. Cyprealisté byli v průběhu dějin spouštějícím mechanismem jakékoliv anomálie v kulturním životě lidí. "Za vším hledej Cyprealistu," toto rčení se tradovalo mnoho a mnoho staletí, avšak došlo k jakémusi pochybení jistého písaře a všechny upomínky na Cyprealisty byly vymazány z lidské paměti.


Vzhledem k tomu, že je nás zde dost, každý z nás dostane prostor k tomu, aby napsal pár úvodních slov sám.

Maglaiz - oficiální členka, Ocipu a zakladatelka
Už je to zde. Dlouho se o tom spekulovalo a vedly se o tom dlouhé debaty plné ostrých slov. Mnozí se nám smáli a vysmívali, my se však nenechali odradit. Přišel čas. Přišel čas lidem připomenout dávno zapomenuté informace. Někteří si mysleli, že v roce 2012 přiletí na zem mimozemšťané, jiní tvrdili, že nadejde konec světa, jiní se domnívali, že dojde ke změně politického systému, změně klimatické či změně myšlení lidí. Omyl! Mayský kalendář samozřejmě předpovídal něco daleko důležitějšího a to... ZNOVUVZKŘÍŠENÍ CYPREALISMU!

Erazene - oficiální členka
Je velmi fascinující, jak v nás mohl Cyprealismus všechna ta dlouhá léta od svého vzniku přežívat, aniž bychom to tušili. Pak byl jednoho dne znovuvynalezen a začal pátrat sám po sobě. Tato geniální vlastnost Cyprealismus odsuzuje k bytí FENOMÉNEM, neboť schopnost přežít je schopností zásadní pro všechny živé tvory. Cyprealismus je tedy živým organismem sídlícím v každém z nás a je pouze otázkou času, kdy jej v sobě objevíme. Takže při příležitosti odhalení tohoto nesmrtelného FENOMÉNU světu, si můžeme poblahopřát, neboť VÍME, a odpůrcům i posměváčkům nechť Žárovka jasně ozáří oči...

Sussanah - neoficiální členka
"Cyprealisté po sobě nezanechávají stopy!"
Jestli se vám kdy ztratila pravá ponožka, vězte, že slouží vyšším cílům! Pomáhá Cyprealistům zametat stopy, které by mohli vést k odhalení jejich pravé identity. A mimo to se i cyprealistické pravé ponožky věnují vlastním zájmům.
Až se vám vaše pravé ponožky navrátí, bude to znamení, že nadešel čas Cyprealistického rozšíření i mezi prostý lid.

Polgara - neoficiální členka
"Nechť Bůh žárovky prozáří vaše domovy." Pravil kdysi jeden slavný kněz cyprealismu. A tak se také stalo. Málokdo dokázal vymyslet natolik úžasný vynález, jenž provází lidstvo od jeho počátku. Kdo vás provází, když si za dlouhých, zimních dnů čtete a mhouříte oči v té nepropustné tmě? Žárovka. "Nechť je její sláva věčná!"

Gril - oficiální členka, Ocipu a zakladatelka
Vyzývám vás. Čtěte pilně a neomylně. Radujte se, veselte se a nehledejte v tomto souvislost s koledami. I když tato chvíle by si jistě také své oslavné písně zasloužila.
Nastává totiž ten slavný čas, kdy Cyprealismus pomalu ale jistě začne ovládat svět. A jednou celý svět dokonale pohltí. Cyprealismus se totiž chová stejně jako makrofágy. Fagocytuje do sebe vše tímto směrem neposkvrněné. A z obyčejných věcí dokáže udělat věci výjimečné. Čekejte tedy neočekávané. Věřte v to, že se máte na co těšit!

Xavier - oficiální člen a hlavní grafik
Lidé mají v této době sklony k tomu býti strohými ještě více než kdy jindy, cyprealismus se tedy probouzí v ten nejlepší možný čas. Nejspíš nezachráníme ty ztracené existece, které o záchranu vlastně ani nestojí, ale pokusíme se najít a sesbírat ty, kteří se odmítají podřídit řádu jednotvárismu a v hloubi duše bojují proti škatulkování do dávno zaběhlých stylů. Z tohoto smýšlení se totiž cyprealismus zrodil ... a díky tomu, že nám naše okolí dává prostor takto smýšlet dál, znovu povstane.

Temnářka - asasín ve službách cyprealismu
Vzletné žblebty si pro tentokrát odpustím a přejdu rovnou k jádru věci. Zatraceně dobře to umím s nožem. Takže kdokoliv cekne cokoliv proti oficiální ideologii, dostane ode mě malý nabroušený dáreček. Jasný?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je libo se státi Cyprealistou?

Jistě!
Já jím jsem.
Děkuji, nelibo.

Komentáře

1 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 6. února 2012 v 17:49 | Reagovat

Dobré jak cyp! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama