Jak se státi Cyprealistou či Cyprealistologem

7. února 2012 v 12:20 | Maglaiz |  Cyprealisté s.r.o.
Jak se státi Cyprealistou či Cyprealistologem? Toť otázka. Lze na ni odpovědět? Správný Cyprealista by odpověděl, že je to relativní. Ovšem já se vám pokusím vyložiti tento složitý proces, kterým musí člověk projíti, aby se stal Cyprealistou nebo Cyprealistologem. Předem vás musím upozorniti, že je velice komplikovaný a drtivá většina odvážných, kterých byla drtivá menšina, vzdali proceduru již v samém počátku, když se dozvěděli, co všechno musí učiniti. Sami současní Ocipu, kteří úspěšně TĚSNĚ absolvovali tyto zkoušky při své vysoké inteligenci s neměřitelným IQ, komentovali věc takto: "Šmažárovko, to byla fuška!"


Nu, měli bychom se nyní pustiti do toho a pokusiti se vám vyložiti složitost procesu transformace člověka v Cyprealistu nebo Cyprealistologa. Vím, nebude to lehké, ba dokonce to bude těžké, ale já se o to přesto pokusím a budu se vám snažiti to vysvětlit tak, aby to pochopil i Lister.

Je nutná naprostá a úplná koncentrace všech vašich šedých buněk mozkových, páč první úkol je projíti testem inteligence. Možná se vám to bude zdáti primitivní, že nejtěžší test inteligence na světě bude obsahovati jednu jedinou otázku, ale právě v tom je ta fikanost.

Otázka zní: Přeložte tuto větu do češtiny: Gndsfjvhz fjh ivgiur n oirztrnhdiuz oivnbfete ozzhbvmd torhcíčác kj!

Kromě testu inteligence se Cyprealisté, a Ocipu zvlášť, musí přesvědčiti i o vaší zdatnosti. Opět se vám může zdáti, že zdatnostní test bude poněkud pro slabomyslné, ovšem i zde je záludnost právě v jeho jednoduchosti.

Úkol zní: Vytvořiti cyprealistické dílo. Báseň minimálně o dvou slokách, přitom jedna sloka musí mít minimálně 4 verše. Povídka by měla býti delší než jedna normostrana, cyprealistické fotografie by měly býti minimálně dvě, malířské dílo minimálně na A4 (minimalismus si můžete dovoliti pouze jakožto mazácký Cyprealista) a sochařské dílo či jiné výše nejmenované již normy nevyžaduje.

Blížíme se k poslednímu a nejdůležitějšímu testu. Zde vrcholí vaše snažení o post Cyprealisty a zde také mnozí narazí. Můžete býti prudce inteligentní a dosahovati podprůměrného inteligenčního kvocinetu 135, můžete býti zdatnými umělci, avšak na testu zručnosti můžete velice snadno pohořeti. Opět se jedná o nečekaně těžký test, i když může vypadati banálně.

Test zručnosti spočívá v: Napište sem do komentářů, na mail cyprealiste@seznam.cz či na FB stránku Cyprealisté své jméno, popřípadně umělecké jméno, pod kterým byste eventuelně mohli vystupovati jakožto Cyprealisté, věk, přiložte vypracované zadání přijímacího testu a ještě dodejte na sebe kontakt v podobě e-mailu či adresy vašeho blogu.

Asi si nyní říkáte, že jsem psala jen o zkoušce na Cyprealistu, avšak i pro zájemce o post Cyprealistologa se musíte ucházeti stejně, poněvadž pouze Cyprealista s pěti cyprealistickými díly na kontě se může státi cyprealistickým badatelem. Neb jen zkušený Cyprealista dokáže aspoň lehce proniknouti do tajů a hlubokomyslných myšlenek slavných Ocipu a Cyprealistů.

Nechť Žárovka nad Vámi šajní a vede Vaše kroky do nejbližšího elektra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Je libo se státi Cyprealistou?

Jistě!
Já jím jsem.
Děkuji, nelibo.

Komentáře

1 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 11. března 2012 v 23:14 | Reagovat
2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. března 2012 v 15:08 | Reagovat

Opravdový Cyprealista, bohajeho, žádné zkoušky nikdy neskládá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama